Czy warto zamawiać domy drewniane pod klucz

domy drewniane

Domy drewniane i natychmiastowe wprowadzenie się

W wielu przypadkach domy drewniane są marzeniem osób chcących korzystać z rozwiązań ekologicznych, ekonomicznych i przyjaznych środowisku. Nie każdy jednak chce przechodzić cały proces budowy domu od podstaw. Poszukiwanie wykonawców poszczególnych usług jest problemowe. Znalezienie odpowiedniego materiału czy wynajem dźwigu Częstochowa zabiera wiele czasu. Rozwiązaniem idealnym są domy drewniane pod klucz. Możesz wejść do gotowego domu od zaraz!

Po latach poszukiwań, trafiłeś na działkę, na której stoją domy z drewna Twoich marzeń? Nie należy wahać się ani minuty dłużej, tylko zdecydować się na zakup budynku, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Gotowe domy z bala są w całości wykończone. Wystarczy tylko wykonać tam niezbędne prace wykończeniowe, wstawić meble i można rozpocząć mieszkanie w budynku swoich marzeń.

Surowy stan deweloperski

Wiele osób poszukuje domów drewnianych w stanie surowym deweloperskim, czyli takich, które mają podłogi i ściany, podprowadzone wszystkie instalacje, ale bez wykończenia i urządzenia całej powierzchni. To już w swoim zakresie wykonuje nowy właściciel domu. Jest to zawsze najprzyjemniejsza część. W końcu budowa domów drewnianych, jak i tradycyjnych budynków nie jest niczym przyjemnym, ponieważ trzeba doglądać firmę budowlaną, sprawdzać postęp prac. W przypadku budowy samodzielnej, należy zadbać o każdy szczegół osobiście. Wszelkie opóźnienia generują następne problemy. Przykładem może być zbyt późne dowiezienie materiału na budowę, przez co usługi dźwigiem Częstochowa należy przełożyć o kolejne dni. Nabywając od razu dom w stanie surowym, można cieszyć się z tego, że przyjdzie nam jedynie wykończyć wnętrza w taki sposób, jaki jest dla nas najbardziej atrakcyjny.

Niezbędne prace wykończeniowe w domach pod klucz
  • jeżeli dom ich nie posiada, konieczne jest wykonanie instalacji CO, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej,
  • instalacja gniazdek i wyłączników,
  • montaż schodów strychowych,
  • montaż drzwi wewnętrznych,
  • osadzenie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Domy pod klucz świetnym rozwiązaniem

    Warto podkreślić, że domy z bali budowane pod klucz spełnią oczekiwania każdej osoby, która szuka kompleksowych rozwiązań, w pełni dostosowanych do swoich potrzeb. Dzięki temu, że zdecydujemy się na takie rozwiązanie, można będzie szybki wykończyć wnętrza i wprowadzić się do domu, bez najmniejszych problemów. Przestrzeń zostanie w pełni dostosowana do potrzeb, ponieważ zostanie wybrany dom, który będzie zawierał taki metraż, jakiego poszukiwaliśmy, bez niepotrzebnych niespodzianek. Widzimy, co kupujemy.